Forum > Kamu Personeli > 4/C'li Geçici Personel > eski özelleşen yerler ile ilgili oib görüşü

1 yıl önce yazıldı

aadem

1 yıl önce üye oldu.

eski özelleşen yerler ile ilgili oib görüşü
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı

Sayı :
Konu : Bilgi Edinme Talebi

İlgi : tarih ve sayılı talebiniz.

İlgi talebiniz 24.10.2003 tarih ve 4982 sayılı Kanun ile bu kanuna bağlı olarak çıkarılmış olan 27.04.2004 tarihli “Bilgi Edinme Hakkı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde değerlendirilmiştir.
İlgi talebiniz ile ilgili olarak Kurumumuz cevabı ekte gönderilmektedir.
Bilgilerinize sunulur.

Bilgi Edinme Birimi

Ek: Cevap (1 sayfa)

2014-7898 sayılı Kararname eki Esaslar çerçevesinde özelleştirme tarihinden sonra 6 ay içinde hizmet sözleşmesi feshedilmeyenler ile 6 ay içinde hizmet sözleşmesi feshedilmiş olsa bile 60 gün zarfında başvuruda bulunmayanlar ile 2014-7140 sayılı Kararname eki Esaslar çerçevesinde özelleştirme tarihinden sonra 2 yıl içinde hizmet sözleşmesi feshedilmeyenler ile 2 yıl içinde hizmet sözleşmesi feshedilmiş olsa bile 60 gün içinde başvuruda bulunmayanların 25.8.2015 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 2015-8048 sayılı Kararname eki Esaslar ile 2014-7140 sayılı Kararname eki Esaslar'da yapılan değişikliklerden yararlanmalarına hukuken imkân bulunmamaktadır.

Facebook'ta Paylaş
1 yıl önce yazıldı

edirne22

1 yıl önce üye oldu.

Bu kanun kime yapildi ben kpss ile girdim ozel sirkete peskes cekildik yeni ozellescekler yararlancak biz yararlanamiycaz hani mujden bumu faruk celik chp ye durumunuzu belirtin isciyi chp kadar savunan yok anlasinlar faruk celigin 4c mujdesini
1 yıl önce yazıldı

aadem

1 yıl önce üye oldu.

hep aynı şikayet edirne 22 ama kimseden ses yok işsiz bir dünya arkadaşlarımız var ama ne haksen ne türk iş ne tes iş ne oi ne dpb aldırış etmiyor nedense 25 ağustosda süresiz faruk çeliğin geçiş durumuna itiat edilmiyor yok eski satıldın tavrı koyuluyor hala ayhan beyde neden ilgilenmiyor bu konularla saygılar oib bana kalkmış 2014 de çıkan kanunu atıyor herkeze aynı nakarat yapıyorlar.
1 yıl önce yazıldı

edirne22

1 yıl önce üye oldu.

Bu zamana kadar sendikalar neyle ilgilendi bununla ilgilensinler ayhan baskan size sesleniyorum mahkeme acilcaksa acalim siyasilere gitmek gerekirse gidelim kanun kime cikti sayin bakan ozellesen bir suru yerdeki isci arkadaslarimiz susmayin isiniz ekmeginiz sahip cikin sessiz kalmayin arkadaslarim
1 yıl önce yazıldı

zonguldak67

1 yıl önce üye oldu.

arkadaşlar mahkemeye veren varmı
1 yıl önce yazıldı

zonguldak67

1 yıl önce üye oldu.

ortak toplanalım iyi bir avukat bulalım mahkemeye verelim bizimle bizden başkası ilgilenmiyor.
1 yıl önce yazıldı

aadem

1 yıl önce üye oldu.

facebookda 4C Lİ OLMAK İSTEYEN DAĞITIM ŞİRKETİNDEKİ DEVLET PERSONELLERİNDE bayağı bir mağdur var burda ayhan çivi beyden bile hayır yok burda sonuç bekleyenlere herkeze oib aynı eski özelleştin geçemezsin safsatası ile cevap gönderiliyor yazık bizlere.özel şirket attığı anda işsiziz bu yaştan sonra kimsede almaz bizleri bu yüzden bir çözüm yolu gerekli...
1 yıl önce yazıldı

neni81

1 yıl önce üye oldu.

Malesef banada Olumsuz cevap geldi.25.8.2015 itibariyle 2 yıllık süresi dolmayanlar faydalanabilir diyor yazıda,bende şimdi istifa etmeye gidiyorum bu yazı Yüzünden.devlet kapılarını yüzümüzü kapattı.
Forumumuzda konulara cevap yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.